Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfaİnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) I_icon_mini_portalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz)

YazarMesaj
qWeRTyScreaM
Yönetici
Yönetici
qWeRTyScreaM

Ruh Hali : İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Mutlu10

Kişi sayfası
Rep Gücü:
İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Left_bar_bleue1/1İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Empty_bar_bleue  (1/1)
Tecrübe Gücü:
İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Left_bar_bleue1/1İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Empty_bar_bleue  (1/1)

İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Empty
MesajKonu: İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz)   İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz) Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:12 pm

Arkadaslar dalga gecmiyorum.. herkes istedigi oyunda premium yani ozel kullanici olabilir ogame bitefight goalunited rapidshare thecrims vs.. gibi oyunlarda genelde parali oynayanlar bulunur. peki sizde boyle olmak ister misiniz hemde sizin cebinizden para cikmadan ve kredi karti kullanmadan.. nasil mi o zaman ayrintilara gecelim..

Oncelikle kısaca anlatmak gerekirse paypal i herkes bilir. yani internetteki bankaniz diyelim. internete gunluk 10 dk uğrayan biriyseniz bu tam size göre. yapmaniz gereken tek sey 24 saatte bir cikan linke tıklamak ve tıklama bası para kazanmak.

Nasıl mı yapacağız?

1.ADIM

PayPAL Hesabi Almak

http://www.paypal.com PayPAL in sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tikliyoruz...

1.Adimda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabini aktive edemezsiniz hemde asil yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsiniza kredi karti bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tiklayin ve kayitin 2.asamasinda kayittan cikin...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayi yapin.. PayPAL a yeni hesabinizla giris yapabiliyorsaniz bu adimi artik gecebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayit olma...
Buradan Kayıt Yapabilirsiniz Sisteme girip altta Join NOW yazisina tiklayip karsimiza gelen forumu dolduruyoruz... PayPAL e-mail adresi kismina paypal'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayi unutmayin.. email adresi doğrulamasinida yapmamiz gerekecegi icin email adresimizi yanlis vermeyelim...

@mail doğrulamasini yaptiktan sonra 3.adima gecelim...

3.ADIM

Sisteme giris... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Browse Ads yada Surf Ads Yazisina tikliyoruz... Karsimiza gelen Linklere tikliyoruz. Hemen Linkler gozukmeyebilir daha sonra tekrar denersiniz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cikinca pencereyi kapatabiliriz.

Sonra girdigimiz linkin uzerinde 24 saatligine bir cizik cikacak 24saat sonra o linke tekrar tiklayabiliriz...

Bu sekilde butun linklere tikliyoruz ve gunluk bir miktar para kazaniyoruz..

kazandigimiz paraya My Stats butonundan bakabiliriz...

kazanimimiz 10$ olduğunda burada CAshOut a tikliyoruz ve Convert to Cash via PayPal linkine tikliyoruz

VE Bu sayede PayPal Hesabimiza 10$ yatmis oluyor..

arkadaslar ben haftada bu sayede 10$ kazaniyorum bu miktarda yetip artiyor..

PayPAL a yatan paraylada silkroaddan rahatlıkla SILK alabiliriz....

Bu şekilde de pay pal hesabinizdaki paradan rapidshare' e ödeme yapar sifre alabilirsiniz... Tabi baska alisverislerde yapabilirsiniz.....

Cevaplarınızı bekliyorum
https://genclikmekan.yetkin-forum.com

İnternetten Para Kazanın(Sermayesiz)
1 sayfadaki 1 sayfası